اطلاعات خرید محصول

هزینه ارسال سفارشات بر اساس نوع انتخابی خود هنگام ثبت سفارش ، متغیر می باشد و ممکن است در بازه های مختلف این هزینه افزایش یا کاهش داشته باشد و یا فعال و غیرفعال باشد.

به طور مثال: نحوه ارسال با اسنپ در تهران به عهده مشتری می باشد و بابت این موضوع از مشتری مبلغی دریافت نمی گردد، همچنین هزینه اسنپ در تهران با توجه به مسافت و زمان (صبح و شب و بارونی و… ) متغییر می باشد.

زمان تحویل بسته ، حتما در صفحه مخصوص همان کالا به اطلاع و روئت مشتری می رسد. و مشتری با علم به این موضوع سفارش خود را ثبت می نماید.

لازم به ذکر است برخی از محصولاتی که به پست تحویل داده می شود ، زمان دقیقی تحویل آن مشخص نمی شود.

چون این سایت نمایندگی است و قیمت های آن شامل تخفیف های ویژه تری می باشد حتما باید قبل از استفاده از سایت با مدیر فروش هماهنگی های لازم صورت گیرد تا اهراز هویت افراد انجام گیرد لذا جهت این امر قبل از ثبت نام حتما با شماره های ۰۲۱۵۵۶۳۰۳۱۲و ۰۲۱۵۵۶۳۷۴۰۶ و ۰۲۱۵۵۶۳۹۵۸۳ هماهنگی لازم صورت گیرد.

سایت مودوپلاس دات کام modoplus.com در سامانه اینماد جمهوری اسلامی ایران ثبت گردیده است و تمامی اطلاعات هویتی آن تایید شده است.

اطلاعات پرداخت

زمانی که شما سفارش را نهایی کرده و اطلاعات کامل شامل شماره تماس ، آدرس و نام و نام خانوادگی تحویل گیرنده مرسوله را وارد نمایید به درگاه شاپرک منتقل شده و با کارت های عضو شتاب مبلغ محصول بعلاوه هزینه پستی را می توانید پرداخت کنید.

در صورت مشاهده مغایرت در محصول سفارش داده شده یا مشکل در بسته ارسال شده، شما می توانید با مجموعه مودو با شماره های ۰۲۱۵۵۶۳۰۳۱۲ و ۰۲۱۵۵۶۳۷۴۰۶ و  ۰۲۱۵۵۶۳۹۵۸۳ تماس حاصل نمایید تا بسته شما تعویض یا مرجوع گردد. لازم به ذکر است فرصت اعلام این موضوع یک روز کاری پس از دریافت کالا می باشد.

شما می تواند قبل از ارسال کالا مرسوله خود را لغو نمایید، بدین ترتیب در ساعات کاری با شماره های ۰۲۱۵۵۶۳۰۳۱۲ و ۰۲۱۵۵۶۳۷۴۰۶ و  ۰۲۱۵۵۶۳۹۵۸۳ تماس حاصل نمایید تا مرسوله شما لغو گردد

شما می توانید با شماره سفارشی که هنگام ثبت سفارش خود در سایت دریافت میکنید پیگیری های بعدی را انجام دهید.

بدین صورت که وارد قسمت پیشخوان پنل خود شده و در قسمت سفارشات لیست سفارش های خود را مشاهده نمایید و وضعیت  (دریافت سفارش، پرداخت پول، درحال بسته بندی، لغو شده، ارسال شده، تکمیل شده)  سفارش خود را بررسی نمایید.